Over

A.L.P. is de specialist in het opleiden en uitzenden en richt zich op Transport & Logistiek.

525-guy

Flex

A.L.P. is er voor iedereen die op zoek is naar gekwalificeerd personeel in de transport & logistiek. Wij vinden de juiste persoon bij de juiste baan.

A.L.P. werkt langdurig samen met diverse grote bedrijven en met succes. Het werven en aanbieden van geschikt personeel is hierin een belangrijke factor. A.L.P. heeft meerdere poules gevuld met flexibel inzetbaar personeel. 

Dit alles bieden wij aan op basis van uitzending of payrolling. Uiteraard kunnen wij ook alleen de werving & selectie uit handen nemen.   

  • vrachtwagenchauffeurs
  • hef & truckchauffeurs
  • bijrijders
  • verhuizers
  • magazijnmedewerkers
  • commercieel medewerker binnendienst/buitendienst
  • administratief medewerkers
  • facilitaire medewerkers
  • bouwpersoneel
  • schoonmakers
  • call center agents
  • technische medewerkers

Opleiden

Werk aan uzelf of vergroot de inzetbaarheid van uw personeel met één van de opleidingen van A.L.P. Opleidingen. Een leven lang leren betekent een leven lang ontwikkelen en A.L.P. is daar de juiste partner voor.
 
A.L.P. heeft jarenlange ervaring met het organiseren en faciliteren van de meest gangbare opleidingen voor uw werknemers cruciaal zijn.
 
Wij bieden de volgende opleidingen regelmatig aan, intern in een van onze lokalen of bij u op locatie. U kunt bij ons ook terecht met een UWV scholingsvoucher.
  • Heftruck
  • Reachtruck
  • BHV
  • Autolaadkraan
  • CODE 95
  • ADR
  • VCA

Ons team

Iedere dag weer staan we klaar om u zo goed mogelijk van dienst te zijn.

geert_2

Geert van Putten

Commercieel Manager
geert@alpflex.nl
085 - 48 73 440
bas_2

Bas Olthoff

Intercedent / Consultant
bas@alpflex.nl
085 - 48 73 440
Lex-Koning-vierkant

Lex Koning

Intercedent / Coördinator opleidingen
lex@alpflex.nl
036 - 53 50 707
louise

Louise Berendsen

Financieel / loonadministratie
louise@alpflex.nl
085 - 48 73 440
cindy

Cindy Griekspoor

Backoffice opleidingen
cindy@alpopleidingen.nl
036 - 53 50 707
janine

Janine Straatman

Backoffice opleidingen
janine@alpopleidingen.nl
adriana

Adriana Koster

Accountmanager opleidingen
adriana@alpopleidingen.nl
036 - 53 50 707
jack-bijgesneden

Jack Wassenaar

Docent
helene_2

Hélène Straatman

Eigenaar / directeur
helene@alpflex.nl
085 - 48 730 440
fred_rond

Fred Straatman

Eigenaar / directeur
fred@alpflex.nl
036 - 53 50 707
Onze diensten

Uitzenden

Payroll

Werving & selectie

Wij staan voor u klaar

Neem vandaag nog contact op en we kijken samen naar de beste oplossing.

Bel ons op 085-4873440